HANGİ HEMŞİRE KARAKTERİSİN?


hemşire tipleri
Neden mi farklıyız? Çünkü hepimiz farklı karakterlere sahibiz. Bizi de özel yapan karakterimiz değil midir zaten? Hepimiz bu farklı karakterlerimizle ayakta durmaya çalışıyoruz.

Peki sen hangi hemşire karakterisin?• Kanatsız melekHani şu her hastayla kendi yakınıymış gibi ilgilenen dünya tatlısı insan. Herkesin derdini kendi derdi bilip pozitif bir bakış açısıyla çözen melek. Stajyerlerin gözdeleri. Her şeyin iyi yanını gören, her şeyin iyi olacağını düşünen mükemmel insan. Yanlış anlaşılmasın, her şeye pembe gözlükle bakmaz, her şeyin farkındadır ama o tüm olayları çözüme kavuşturmayı seçer.

• Eğitimci

Son derece zeki ve yaratıcı hemsireler. Herkese tavsiye veren, herkesin kendisine fikir danıştığı bilge. Alanında yeterli bilgi sahibi olup, bilgilerini sürekli yenileyen bilgisine gereksinim duyulan iyi bir öğretici.


• Enerjinin kralı/ kraliçesi
Sabah erken saatte kalkmış Hatta bazen uykusunu alamadı günlerde bile sürekli dinç olanlar. Çoğu kişi tarafından özenilen. Etrafına neşe saçan, yerinde duramayan sürekli şarkı söyleyen, sürekli konuşan neşe kaynakları.• Mükemmeliyetçi Ruhlu

Kendine hata yapma payı bırakmayan hep kusursuz olmaya çalışan hemşireler. Hatta kusursuzluğu ararken kendini de kaybedebilen insanlar. Beklentileri gerçekleşmediğinde yıkılan tam bir işkolikler.,
• Süper kahraman Marvel

Çok zor olaylar yaşamasına rağmen hep dimdik ayakta duran ve herkes tarafından özenilen hemşireler. Yaşadığı olumsuz duyguları asla dışarı yansıtmaz, duygularını ve mantığını dengede tutan bu hemşireler kendileriyle yüzleşecek kadar da cesaretli insanlardır. Tüm yaşadığı zorluklara rağmen pes etmeyen müthiş insan. Zorluklar karşısında öyle bir tavır takınır ki mükemmel bir şekilde bu zorlukların üstesinden gelir ve hayranlık uyandırır. Hatasını üstlenip sorumluluğunu olan cesur insan.

Yorumlar

  1. Çok güzel olmuş gerçekten şimdi kendimin birçok karaktere sahip olduğunu düşünüyorum tebrik ederim seni.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

      Sil
Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen soru ve görüşlerinizi yazmaktan çekinmeyin.

Arşiv

İletişim Formu

Gönder