YASAL UYARI

Hemşirelik yüksek lisans sitesi hemşire çalışanlar ve öğrenciler hatta hemşire olmak için meslek araştırması yapan genç arkadaşlar için bilgi paylaşım platformudur.

Yayınladığımız hiçbir bilgi kanun niteliği taşımamaktadır. Ancak doğruluğunu test etmediğimiz hiçbir bilgiyide paylaşmamaktayız.

Yayınlarımız kendi tecrübelerimiz olup bölgeden bölgeye, işyerinden işyerine, üniversiteden üniversiteye değişiklik göstermesi bizim sorumluluğumuzda değildir.

Yayınlarımızı kopyala yapıştır yöntemi ile paylaşmak kopyalamak kesinlikle yasaktır. Ancak kaynak göstererek kopyalayabilir kullanabilirsiniz.

Yayınladığımız eğitim dökümanları tarafımızca hazırlanmış ve çeşitli kaynaklar yayın kısmında belirtilmiştir. bu dökümanların tarafınızca eğitim amaçlı kullanımında bir sakınca yoktur, ancak kaynaklardan bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini doğrulamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Yeni yönetmelikleri hemşirelik uygulamalarını kendimizce yorumlamamız onlara karşı olduğumuz anlamı taşımamakta, yorumlar çalışma koşulu şartlar ve yürürlükteki diğer kanunlar nezdinde değişiklik gösterebilmektedir.

Hemşirelik yüksek lisans ekibi olarak keyifli zamanlar dileriz.

Yorumlar

Yorumlarınız bizim için değerli, lütfen soru ve görüşlerinizi yazmaktan çekinmeyin.

Arşiv

İletişim Formu

Gönder